רעפי אקרשטיין

עם "רעפי אקרשטיין" החלום על בית עם גג רעפים קרוב במיוחד!

גג רעפים הוא ללא ספק חלום של רבים מאתנו. לא מעט בתים בישראל מעוטרים על ידי רעפים ובמיוחד ברעפים של חברת אקרשטיין או בשמם הנפוץ "רעפי אקרשטיין". גם בתים פרטיים וגם בתים משותפים בוחרים להניח על גג הבית רעפים למטרות עיצוביות או למטרות אחרות. חשוב להבין כי מעבר לאיכות העיצובית של רעפים על גג הבית, רעפים מספקים הגה מעולה כנגד פגעי מזג אוויר כמו גשם, שלג, רוחות וגם קרני השמש. 

אקרשטיין

איכות גגות אקרשטיין

משום כך עליהם לעמוד בסטנדרטים מסוימים שקובעים מהי איכותם של הרעפים. רעפי אקרשטיין למשל נחשבים סוג איכותי של רעפים. בקטלוג של רעפי אקרשטיין תמצאו מגוון רחב במיוחד של סגנונות וצבעים שמהם תוכלו לבחור את הרעפים שיעטרו את בית החלומות שלכם. רעפי אקרשטיין מיוצרים על די תהליכי ייצרו ק]דניים במיוחד ולכם הם עומדים בתקנים המחמירים ביותר. עקב כך הם מספקים לביתכם לא רק מראה מעוצב ויוקרתי, אלא גם הגנה אופטימאלית נגד פגעי מזג האוויר. 

השילוב בין איכות גימור מושלמת ובין מבחר רחב של דגמים וצבעים מייתר תוצאה מעולה בכל הרמות. תודות לכך נהנים מי שבוחרים להתקין רעפי אקרשטיין מרעפים בעלי חוזק מרבי, יכולת איטום מוחלטת כנגד רטיבות, אש או כל מפגע סביבתי אחר ומאפשרות התאמה לשיפוע נמוך במיוחד. כדי להגיע לכיסוי מושלם של הגג ניתן לרכוש רעפים משלימים מיוחדים. מדובר ברעפים שעשויים מבטון ובכך ייחודם. ברעפים הם עמידים ואטומים במיוחד משום שהם מיוצרים בטכניקה ייחודית שמייצרת דחיסות בטו ברמה גבוהה במיוחד.

רעפי אקרשטיין במבחן הזמן

מבחן הזמן מראה כי רעפיה של חברת אקרשטיין עמידים בכל תנאי מזג האוויר, ולו הקיצוניים ביותר מזה שנים רבות. בין סוגי הרעפים ניתן למצוא את רעפי האוורור, הרעפים המנקזים שמספקים פתרון לבעיה של הצבת מרזב בחזית הגג, רעפים עבור דודי שמש שמשמשים להעברת תשתיות הקולטים, רעפים מזכוכית, וגם רעפי צד שמייצרים פתרון לבעיות שנוצרות עקב פעולתן של מזחלות פח. אז דעו שהחלום על גג רעפים אדום הוא בר השגה, אך יש להקפיד בבחירת רעפים מתאימים שיהיו לא רק יפים אלא גם איכותיים ויעילים.