רעפי חרס

רעפי חרס איכותיים קונים בחברת טרילוג המומחים בגגות רעפים, אצלנו תמצאו רעפי גגות מחרס בשלל צבעים וגימורים ובמחיר ללא תחרות. עוד משחר ילדותנו ועד לעצם היום הזה, כאשר נידרש לצייר בית נצייר רובנו בית עם גג רעפי חרס משולש בצבע אדום. הגג המשולש, הלא הוא גג רעפים בגוון אדמדם מהווה חלום עבור מרבית הישראלים.

למרות העובדה שמקור גגות הרעפים הוא בארצות הקרות האירופאיות, גם בישראל שכונות שלמות מתהדרות בגגות "רעפי חרס" שמעטרים את גגותיהם. באזורים החמים של הים התיכון סגנון הבנייה המסורתי כולל שימוש בגג שטוח שמאפשר הצללה טובה בקיץ ושומר על הבית נעים וקריר גם בימי הקיץ החמים.

חרס רעפים

גגות רעפי חרס בישראל

ברבות השנים הגיעו גגות הרעפים גם לישראל וכיום כאמור שכונות שלמות מתהדרות בהם. הסיבה לכך היא שלרעפים שימושים נוספים מלבד מניעת הצטברות של שלג על גג הבית. יתר על כן, עידן המזגנים הביא אתו את האפשרות לבחור במקום גג שטוח גג רעפים יפה ומעוצב. בבחירה של גג רעפים עומדות בפני הישראלים כמה אפשרויות, משום שקיימים כמה סגנונות של רעפים. רעפי מחרס, רעפי בטון, רעפי פלדה, רעפי זכוכית ואפילו רעפי צפחה שנחשבים יקרים יותר.

מחירים ועלויות של רעפי חרס

טווח המחירים הוא מ 180 שקלים למטר רבוע ועד 260 שקלים למטר רבוע של רעפים. חשוב להבין כי  שימוש בגג משופע משפיע רבות על הבית, הן מבפנים והן מבחוץ. תודות לשיטות בנייה מתקדמות יש אפשרות ליצור גגות משופעים שמתחתם יוותר חלל גדול במיוחד. אין צורך בעמודי תמיכה ולכן נוצר שטח גדול שניתן לנצלו למטרות שונות בהתאם לצרכים של דיירי הבית ועל פי בחירתם.

השטח הזה יכול להיות מנוצל למטרות אחסון, כמחסן או כגלריה. ניתן להפוך את החלל לגלריה פתוחה שתשקיף על הסלון, יש אפשרות לחלק את החלל לכמה חללים קטנים וכך ליצור חדרי שינה לילדים או חדר גדול להורים. ניתן להפוך את החלק המרכזי של הקומה לחדר עבודה או משחקים ואילו את החלקים הנמוכים בצדדים להפוך לארונות אחסון על ידי התאמה של דלתות.

טרילוג אספקת רעפים ממבחר יצרנים

כאמור בשוק קיימים סוגים שונים של חומרים, צבעים וגוונים שמהם מיוצרים גגות רעפים. את הרעפים מניחים מעל לחומר בידוד שמונע חדירה של חום וקור. את רעפי הבטון מייצרים גם בישראל, ולעומתם קיימים רעפי חרס שמיוצרים בספרד ואיטליה. רעפי חרס עשויים מחומר שעבר שריפה וצבעם הוא בדרך כלל אדום.