רעפי אקרשטיין איכות ועמידות מעל לכל

רעפי אקרשטיין הינם רעפים המיוצרים על ידי חברת אקרשטיין, חברה ישראלית אשר נוסדה בשנת 1986. מדובר בחברה היחידה בישראל אשר מייצרת רעפים מבטון בארץ.

רעף אקרשטיין מוצע במגוון רחב של צבעים וכן למגון רחב של פתרונות עבור הגג, למשל- רעפים לאוורור המבנה, רעפי ניקוז אשר מהווים תרון של מרזב ניקוז בחזית הגג, רעפים המותאמים להעברת תשתיות הקולטים של דודי שמש, רעפים מזכוכית, רעפי צד המהווים פתרון של בניית מזחלות בגמלונים (ומחליפים את מזחלות הפח) ועוד. 

כיצד הם מיוצרים רעפי אקרשטיין ומה יתרונם?

אקרשטיין

רעף אקרשטיין מיוצר בצורה מיוחדת , כאשר הבטון נדחס עד כדי רמת צפיפות גבוהה. פיגמנט הצבע המעניק לרעף את צבעו מוחדר לתוך תערובת הבטון טרם דחיסתה, דבר המבטיח גוון אחיד לכל אורך ורוחב הרעף. הדבר מקנה לרעפים חוזק ואטימות גבוהים, כך שהם נעשים עמידים בכל תנאי מזג האוויר (אפילו במצב של קיפאון). הרעפים עומדים, למעשה, בתקנים המחמירים ביותר הקיימים לגבי איכותם של רעפים לבנייה. הרעפים מספקים, למעשה, לבית הגנה ובידוד טובים מכל פגעי מזג האוויר- גשם, רוח, קרינת שמש חזקה, שלג ועוד. הם הופכים את המבנה לעמיד במיוחד בפני רטיבות, למשל, ונחשבים לאטומים לחלוטין בפני מים. כמו כן, הם נחשבים לעמידים בפני אש. כיום הם נחשבים למובילים בתחום הבנייה החדשה ברחבי ישראל.

 

רעפים לשדרוג מראה המבנה

הרעפים מגיעים במספר צורות, למשל צורת "הפרופיל הנמוך", הנפוצה ביותר מבין המוצרים של חברת אקרשטיין, צורות "קופו דה פירנצה" או "הגל הגבוה", המעניקה מראה כפרי לגג ו"הפרופיל השטוח", במראה מינימליסטי ונקי המעניק מראה חדשני.

איכות הגימור של הרעפים גבוהה מאוד. הרעפים מתאימים הן לבתים משותפים והן לבתים פרטיים והם מהווים גם אלמנט קישוטי- עיצובי (דבר המתאפשר בשל איכות הגימור הגבוהה) המעניק למבנה מראה יוקרתי ומעוצב. הרעפים מאפשרים לבנות שיפוע נמוך במיוחד ולהגיע לכיסוי מושלם של הגג, כאשר למעשה, כאמור, ישנו מגוון רחב של רעפים מיוחדים להשלמה. רעפי אקרשטיין מרצפים כיום מילונים של מטרים רבועים של גגות ועמידותם לאורך השנים מעידה על איכותם ועל מידת הצלחתם.

חברת טרילוג משווקת את כל סוגי רעפי אקרשטיין, צרו קשר עם צוות הגגות של החברה למידע מפורט ומחירי רעפי אקרשטיין.